KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13249369
nr 1324 9369
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, "döda fåglar". Signerad. Motivet: 34x27cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:53:03
4/5 20:45:38
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind